Category Archives: Jaunumi

SIA LIEGRA dalība Eiropas Savienības struktūrfonda un Kohēzijas fonda projektā

SIA LIEGRA kopā ar sadarbības iestādi CFLA izstrādā projektu Nr. 8.3.1.2/19/A/015, Digitālie mācību un metodiskie līdzekļi kustību rotaļās un spēlēs, sporta spēlēs un vienspēlēs "Veselības un fiziskās aktivitātes" mācību jomā. Skola 2030 ietvaros. 1) Sākot no 2019.gada 19.novembra līdz 2020.gada 30.janvārim ir uzsākta projekta vadība, organizēta līgumu noslēgšana. Uzsākta projekta finanšu un grāmatvedības nodrošināšana projekta

Ilzes Lecinskas un Džoakino Lancas Tomazi grāmatas “Vienā likteņdejā savijušies mūži. Džuzepe Tomazi di Lampedūza un Aleksandra fona Volfa” atveršānas svētki 2020. gada 1. oktobrī Stāmerienes pilī.

Šie svētki bija daļa no Gulbenes novada pašvaldības, apgāda “Jumava” un Dantes Aligjērī biedrības rīkotā pasākuma, kas veltīts izcilā itāļu rakstnieka Džuzepe Tomazi di Lampedūzas daiļradei.Grāmata domāta plašam lasītāju lokam!

Apgāds “Jumava” dāvina Alojas pilsētas bibliotēka grāmatas par ceļojumiem!

Pirmdien, 15. jūnijā, Alojā viesojās Apgāda “Jumava” vadītājs Juris Visockis, lai uzdāvinātu bibliotēkai vairākas aizraujošas grāmatas, kas ikvienu iedvesmos jauniem ceļojumiem.nAlojā šogad ieplānotais Latviešu Klaidoņu Brālības vasaras saiets Covid-19 pandēmijas ieviesto ierobežojumu dēļ pārcelts no 12.jūnija uz 2021.gadu!

0

Jūsu grozs