Category Archives: Jaunumi

Sākusies iepriekšparakstīšanās uz Jumavas grāmatu sērijas aiz apvāršņa jaunāko izdevumu Aivars Upenieks “Vīza uz pasaules malu”

Sākusies iepriekšparakstīšanās uz Jumavas grāmatu sērijas aiz apvāršņa jaunāko izdevumu Aivars Upenieks “Vīza uz pasaules malu” No 2020. gada 15. jūnija līdz 31. jūlijam ir iespējams iepriekšparakstīties un iegādāties Aivara Upenieka grāmatu “Vīza uz pasaules malu” Tā pilnā cena ir 11.00 EUR, bet iepriekšparakstīšanās akcijas laikā to var iegādāties ar atlaidi – par 8.00 EUR.

Apgāds “Jumava” dāvina Alojas pilsētas bibliotēka grāmatas par ceļojumiem!

Pirmdien, 15. jūnijā, Alojā viesojās Apgāda “Jumava” vadītājs Juris Visockis, lai uzdāvinātu bibliotēkai vairākas aizraujošas grāmatas, kas ikvienu iedvesmos jauniem ceļojumiem.nAlojā šogad ieplānotais Latviešu Klaidoņu Brālības vasaras saiets Covid-19 pandēmijas ieviesto ierobežojumu dēļ pārcelts no 12.jūnija uz 2021.gadu!

SIA LIEGRA dalība Eiropas Savienības struktūrfonda un Kohēzijas fonda projektā

nSIA LIEGRA kopā ar sadarbības iestādi CFLA izstrādā projektu Nr. 8.3.1.2/19/A/015, Digitālie mācību un metodiskie līdzekļi kustību rotaļās un spēlēs, sporta spēlēs un vienspēlēs “Veselības un fiziskās aktivitātes”mācību jomā. “Skola 2030” ietvaros. 1) Sākot no 2019.gada 19.novembra līdz 2020.gada 30.janvārim ir uzsākta projekta vadība, organizēta līgumu noslēgšana. Uzsākta projekta finanšu un grāmatvedības nodrošināšana projekta vajadzībām.

0

Jūsu grozs