Joomla!"Kukainīt, mans kukainīt!"

Šajā grāmatā iepazīsi Latvijas dabā sastopamos kukainīšus. Izpēti skudru, sienāzi in taureni, mācies pats uzzīmēt dažādas vabolītes! Mācību līdzeklis pirmsskolas vecuma bērniem.
 Cena 0.75 Eur  pirkt

Latviešu - spāņu sarunvārdnīca

Sarunvārdnīcā iekļautas plašāk lietotās frāzes spāņu valodā un to tulkojumi, kā arī neliela tulkojošā vārnīca. To var izmantot gan ārzemju braucienos, gan arī sarunās ar spāņu valodā runājošiem viesiem un darījumu cilvēkiem.
 Cena 3.66 Eur  pirkt

Eiropas vēsture

Monogrāfijas izpētes priekšmets ir Eiropas vēsture no leduslaikmeta līdz aukstajam karam, no Reikjavīkas līdz Volgai, no Mīnosa līdz Mārgaretai Tečerei: šī ir ambiciozākā kontinenta vēsture, kas jebkad sarakstīta. Izskatot vēstures neizbēgamos konfliktus, sniedzot lielisku pasaules karu rezumējumu, autors palīdz lasītājam saprast dažādus viedokļus par Eiropas vēsturi kopumā, īpašu uzmanību pievēršot Austrumeiropas pagrimumam pēc Otrā pasaules kara, PSRS sabrukumam 20. gadsimta beigās, kā arī sniedzot ieskatu mūsdienu Eiropas stabilizēšanās tendencēs. Normana Deivisa grāmatas tulkojumi jau izdoti vairāk kā 16 pasaules valstīs. Grāmatai ir 1384 lapaspuses, bagātīgs Eiropas karšu, foto un attēlu materiāls.  
 Cena 64.00 Eur  pirkt

Latviešu - angļu sarunvārdnīca

Sarunvārdnīcā iekļautas plašāk lietotās frāzes angļu valodā un to tulkojumi, kā arī neliela tulkojošā vārdnīciņa. 
 Cena 4.76 Eur  pirkt

Lielā ģeogrāfijas enciklopēdija

Izdevums aptver ļoti plašu pasaules un Latvijas ģeogrāfijas nozīmīgāko objektu enciklopēdisko aprakstu, ziņas par visiem kontinentiem un pasaules daļām (visām pasaules valstīm, to galvaspilsētām, galvenajām reljefa formām, okeāniem un jūrām, upēm, ezeriem u.c. ģeogrāfiskiem objektiem).
 Cena 12.80 Eur  pirkt

Svešvārdu vārdnīca

Jura Baldunčika un Kornēlijas Pokrotnieces apkopotā, papildināta trešā izdevuma vārdnīca skaidro vairāk nekā 16 000 citvalodu cilmes vārdus un terminoloģiskās vārdkopas.
 Cena 9.14 Eur  pirkt

Itāļu-latviešu vārdnīca

"Itāļu - latviešu vārdnīca" ir pilnīgi jauns izdevums. Vārdnīcā iekļauti visi mūsdienu itāļu valodā visbiežāk lietotie vārdi (aptuveni 14 000 šķirkļu). Atšķirībā no daudzām pēc šķirkļu skaita līdzīga apjoma vārdnīcām šī jaunā "Itāļu-latviešu vārdnīca" atspoguļo visas katra vārda izplatītākās nozīmes.
 Cena 13.71 Eur  pirkt

Latviešu franču sarunvārdnīca

Latviešu-franču sarunvārdnīca domāta franču valodas mazpratējiem; to var izmantot ārzemju braucienos, sarunās ar ārzemniekiem pie mums. Vārdnīca ir noderīga arī visiem tiem, kas vēlēsies papildināt savas zināšanas franču valodā.
 Cena 4.76 Eur  pirkt

Starptautiskā biznesa skaidrojošā vārdnīca

Vārdnīca veidota, izmantojot mūsdienīgu leksiku, kādu lieto Eiropas un angloamerikāņu vispārīgajās tiesībās. Vārdnīcā ietvertas ziņas par galvenajām ekonomiskās domas skolām un īsas to ievērojamo ekonomistu biogrāfijas, kuru zinātniskie darbi saistīti ar finanšu kredītu kategorijām.
 Cena 6.40 Eur  pirkt

Latviešu valodas pareizrakstības vārdnīca skolām

Ainas Miķelsones un Dainuvītes Guļevskas sastādītā vārdnīca parāda latviešu valodas vārdu pareizu rakstību un sniedz informāciju par vārdu gramatiskajām formām, to rakstību, kā arī parāda vārdu lietošanu tekstā, atsevišķu vārdu izrunu.
 Cena 3.66 Eur  pirkt