Joomla!"Rīgas dārzu un parku ceļvedis

Grāmata "Rīgas dārzu un parku ceļvedis" vēsta par to, kā Rīga no neliela lībiešu ciema Daugavas palienē izauga par skaistu, parkiem bagātu mūsdienu pilsētu. Patlaban Rīgu rotā 306,86 ha plaši sabiedriskie dārzi un parki, tos aprūpē SIA "Rīgas meži" daļa "Dārzi un parki", kas 2017. gada pavasarī vēlējās godam nosvinēt piecu gadu jubileju, kopš atrodas "Rīgas mežu" paspārnē, un tāpēc izdeva šo ceļvedi. Trīs mūsu dārzu mākslas korifeji — Georgs Kūfalts, Andrejs Zeidaks un Kārlis Barons — nemitīgi gādāja un cīnījās, lai Rīgā tiktu ierīkoti jauni parki un dārzi.
 Cena 13.31 Eur  pirkt

"Preiļu novads"

Apgādā "Jumava" izdots Preiļu novada ceļvedis. Paralēli tulkots arī angļu valodā.
 Cena 6.65 Eur  pirkt

"Rīgas piejūra. 2. daļa"

Jau kopš 13. gs. Rīgu pasaulē pazīst kā pilsētu pie jūras. Daudzi pilsētnieki kā atpūtas vietu izvēlas Vecāķu vai Mangaļsalas pludmali, taču tikpat saistošs ir arī Daugavas labais krasts — Vecdaugava, Rīnuži, Vecmīlgrāvis, Ķīšezers, ar kuru lasītāji var iepazīties, lasot ekotūrisma ceļvedi “Rīgas piejūra”. Rīgas piejūras galvenās dabas bagātības ir jūras piekraste ar gandrīz 14 km garu baltu smilšu liedagu, jūrmalas kāpas, priežu meži, Latvijas dižupju — Daugavas un Lielupes — ietekas jūrā, bioloģiski augstvērtīgas pļavas un daudzas reti sastopamas un aizsargājamas dzīvniekus sugas. Ceļvedī bieži tiek izmantotas aculiecinieku atmiņas, vēsturiski dokumenti, kartes un attēli, kas palīdz lasītājiem iziet grāmatā esošos Rīgas piejūru sešus maršrutus un gūt pilnīgāku priekšstatu par to apkārtni.  
 Cena 15.97 Eur  pirkt

"Rīgas piejūra. 1.daļa"

Jau kopš 13. gs. Rīgu pasaulē pazīst kā pilsētu pie jūras. Daudzi pilsētnieki kā atpūtas vietu izvēlas Vecāķu vai Mangaļsalas pludmali, taču tikpat saistoši ir arī Daugavas kreisā krasta zvejniekciemi — Vakarbuļļi, Rītabuļļi, Bolderāja, tāpat Daugavgrīvas cietoksnis, lagūna, dabas takas, orhideju pļavas un daudzi citi dabas un cilvēku radītie brīnumi, ar kuriem lasītāji var iepazīties, lasot ekotūrisma ceļvedi “Rīgas piejūra”. Rīgas piejūras galvenās dabas bagātības ir jūras piekraste ar gandrīz 14 km garu baltu smilšu liedagu, jūrmalas kāpas, priežu meži, Latvijas dižupju — Daugavas un Lielupes — ietekas jūrā, bioloģiski augstvērtīgas pļavas un daudzas reti sastopamas un aizsargājamas dzīvniekus sugas. Ceļvedī bieži tiek izmantotas aculiecinieku atmiņas, vēsturiski dokumenti, kartes un attēli, kas palīdz lasītājiem iziet grāmatā esošos Rīgas piejūru piecus maršrutus un gūt pilnīgāku priekšstatu par to apkārtni.
 Cena 16.51 Eur  pirkt
Rundāles pils - baroka mākslas brīnums neskartā lauku ainavā, Latvijas izcilākais 18. gadsimta arhitektūras piemineklis. Grāmata ir sarakstīta četrās valodās - latviešu, angļu, vācu un krievu. Tajā ir lasāma visaptveroša Rundāles pils vēsture, kas mijās ar krāšņiem fotouzņēmumiem gan no pils iekšienes, gan arī no vērienīgajiem pils dārziem. Lielisks ceļvedis ikvienam kultūras cienītājam!    
 Cena 11.57 Eur  pirkt
Rīgas Jūgendstila muzejs ir jaunākais muzejs Rīgā - tas atklāts 2009. gada 23. aprīlī. Tas atrodas dzīvoklī, kurā līdz 1907. gadam dzīvojis un strādājis izcilais latviešu arhitekts Konstantīns Pēkšēns (1859. – 1928.). Muzeja ēka celta 1903. gadā kā K. Pēkšēna personīgais nams. Tās projektu izstrādājis K. Pēkšēns kopā ar toreizējo arhitektūras studentu Eiženu Laubi.  Muzejā atjaunots autentiskais 1903. gada interjers.  2007. gadā sākta telpu izpēte, atklājot un fiksējot sākotnējo interjera apdari. Restaurācijas darbi veikti no 2008. gada līdz 2009. gadam restauratores - vecmeistares Gunitas Čakares vadībā.  Muzeja ekspozīcija iepazīstina ar rīdzinieka dzīvokļa iekārtojumu 20. gadsimta sākumā. Interjera projekta autore - arhitekte Liesma Markova. Rīga ir unikāla ar vairākām ēkām, kuru ārējā arhitektūra pauž jūgendstila motīvus. To visu variet skatīt apgāda "Jumava" izdotajā ceļvedī "Art Nouveau in Rīga". Ieraudzīsim Rīgu citām acīm!    
 Cena 4.24 Eur  pirkt
Mākslas muzejs “Rīgas Birža” ir viens no lielākajiem Latvijas mākslas muzejiem un daļa no Latvijas Nacionālā mākslas muzeja. 2013. gadā ieguvis Eiropas Muzeju gada balvas (European Museum of the Year Award) žūrijas īpašo balvu. Muzejs atrodas pašā vecpilsētas centrā — Doma laukumā, 19. gadsimta vidū Venēcijas palaco stilā celtajā bijušajā Rīgas biržas ēkā. Mākslas muzejā “Rīgas Birža” eksponētas Latvijas Nacionālā mākslas muzeja ārzemju mākslas kolekcijas, kuru krājums ir veidots no 18. gadsimta beigām. Īpaši intensīvi krājums ir tikts papildināts 19. gadsimtā, tādēļ šī laikmeta stils veido muzeja kopējo gaisotni. Mākslas muzejs “Rīgas Birža” piedāvā starptautiski nozīmīgu izstāžu un kultūras pasākumu programmu, un tas vietējiem iedzīvotājiem un Rīgas viesiem ir kļuvis par iemīļotu tikšanās vietu. Ceļvedis “Art Museum Riga Bourse” būs labs palīgs ikvienam, iepazīstot muzejā pārstāvēto, bagāto kultūras mantojumu.
 Cena 7.71 Eur  pirkt
Fotoceļvedis tapis sadarbībā ar Alūksnes pilsētas domi. Tajā ir iekļauta tekstuāla informācija un fotogrāfijas par populārākajiem tūrisma objektiem Alūksnes pilsētā, kā arī pilsētas karte. Alūksne, Ziemeļvidzemes pērle, atrodas Alūksnes augstienē, 204 kilometrus no Latvijas galvaspilsētas Rīgas. Alūksnes kultūrvēsturiskais mantojums un dabas bagātības visos gadalaikos rosina te iegriezties ceļotājus gan no Latvijas un kaimiņvalstīm, gan arī no tālākām zemēm. Atbrauc uz Alūksni un kļūsti ar daudziem pārsteidzošu iespaidu mozaīkas gabaliņiem bagātāks!  
 Cena 5.93 Eur  pirkt
Vēsturiskas uzziņas, leģendas, ekskursijas. Arņa Rožkalna mākslinieciskais noformējums. Grāmatas "Ceļvedis pa Latviju" autors savā jaunajā darbā apkopojis vēsturiskos materiālus par 48 Latvijas pilīm un muižām, to īpašniekiem un arhitektonisko savdabību.
 Cena 5.11 Eur  pirkt
The present book is a guide to the reconstructed Blackheads House. Moreover at the beginning of a new topic the reader is informed about how things used to be. How the foreign merchants founded the Blackheads Compagnie in Riga, how they got involved in the life of the city, how they held their celebrations, how their archives and collections took shape. How the New House, subsequently the Blackheads House, was built and transformed until it became Riga’s most remarkable adornment.
 Cena 8.51 Eur  pirkt
Ceļvedis pa Baltijas valstīm latviešu un angļu valodā būs noderīgs ikvienam, kurš vēlas tuvāk iepazīt un apskatīt skaistākās vietas Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.
 Cena 3.29 Eur  pirkt
Informatīvs izdevums tūristiem un ne tikai. Izdevumā apskatītas skaistākās Rīgas vietas, aprakstīta Rīgas apkārtne, labākās iepirkšanās vietas un kuros Rīgas restorānos visgardāk paēst.
 Cena 5.11 Eur  pirkt
Autors interesantā valodā izklāsta visu par Kurzemes un Zemgales hercogiem un par septiņiem brīnumiem, kas atrodas šajā hercogistē. Kuldīga, Apriķu luterāņu baznīca, Rundāles pils u.c.
 Cena 2.62 Eur  pirkt
Fotoceļvedis Vecrīga ir veidots  kā ceļotāju palīgs un gids. Ceļvedī atradīsiet informāciju par Rīgas vecpilsētas vēsturi, vēsturiskām vietām, baznīcām un ielām.
 Cena 2.89 Eur  pirkt
Page 1 of 2