Joomla!Iznācis prof. Anatolija Danilāna 2. rakstu krājums "Dzīvo priecīgs un vesels!"

Neparasti ražīgais profesors Danilāns, kuram rūp tautas veselība daudzu gadu garumā, līdzcilvēkiem ir devis daudz vērtīgu padomu. Diemžēl tie ir publicēti izklaidus — pēc skaita daudzās grāmatās un preses izdevumos, kā arī pārraidīti televīzijā un radio. Līdz ar to ir pienācis laiks sistematizētam izdevumam, kur vienkopus būtu izlasāms pats svarīgākais un vērtīgākais no daktera zināšanu pūra... Grāmata apkopo profesora Anatolija Danilāna pēdējo divdesmit gadu laikā sniegtās atziņas. Šī grāmata ir turpinājums prof. Anatolija Danilāna pirmajam 2017. gada nogalē iznākušajam rakstu krājumam "Dzīvo vesels!". Aicinām lasītājus uz oficiālo prof. Anatolija Danilāna grāmatas "Dzīvo priecīgs un vesels!" atklāšanu, kas norisināsies "Latvijas Grāmatu izstādē 2018" 25. februārī plkst. 11.00-12.00 Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā (Ķīpsalas ielā 8), kam sekos autogrāfu dalīšana apgāda "Jumava" stendā.
 Cena 8.98 Eur  pirkt

Inese Ziņģīte "Aug cilvēks"

Būt mammai un tētim ir jūsu lielākais pienākums, bet, mīļie vecāki, pirmkārt, jūs esat vīrietis un sieviete! Kā pēc bērniņa nākšanas pasaulē izveidot ģimeni, kurā valdītu miers, saticība un līdzsvarotas attiecības? Kā saudzīgi izturēties vienam pret otru, neuztiepjot savas vēlmes, bet tās arī nenoliedzot? Kā izaudzināt mazuli par priecīgu un veselu cilvēku? Veselīga dzīvesveida piekritēja Inese Ziņģīte, kas jau pazīstama visā Latvijā ar ieteikumiem par rāpošanu un norīvēšanos, jauno grāmatu velta jaunajiem vecākiem. To ir vērts izlasīt gan tiem, kuriem jau ir bērni vai pat mazbērni, gan pāriem, kas vēl tikai sapņo par ģimenes pieaugumu.
 Cena 5.32 Eur  pirkt

Elizabete Ozola "Trīsdesmit rituāli"

Visa radītā pasaule tās daudzveidībā sasaistīta ar redzamām un neredzamām saitēm. Viss, kas notiek cilvēka un cilvēces dzīvē, ir atbalss no senas pagātnes notikumiem pirms nedēļas, minūtes, sekundes. Tauriņa efekts vienmēr bijis un būs aktuāls ikvienam, tas ietekmē lielu un mazu tautu likteni. Jautājums kā saglabāt un dziedināt cilvēces nepārdomāto dar­ bību, domu, emociju sekas, mūsdienās kļuvis aktuālāks kā pirms simt, piecdesmit, divdesmit pieciem gadiem. Visos globālajos notikumos uz Zemes viss sākas no katra cil­ vēka atbildības par sevi un savu dzīvi ne tikai savā, bet arī cilvēces priekšā, no pateicības lūgšanas par cilvēci, līdzcilvēkiem un sevi. Grāmatā piedāvātās lūgšanas autore saņēmusi dziļo meditāciju laikā. Autore iesaka lūgšanu saturu un struktūru izmantot   indivi­duālai iedvesmai personīgo lūgšanu un rituālu veidošanā.
 Cena 7.32 Eur  pirkt

Dadlijs Sets Danofs "Vīriešu seksuālā veselība"

Atklājiet vīriešu seksuālās veselības un baudas noslēpumus Pārvarot klusēšanas un neveiklības barjeras, šī revolucionārā grāmata atklātā un labsirdīgā stilā uzrunā lasītājus — gan heteroseksuāļus, gan gejus, gan arī viņu mīļākās, sievas un partneres. Pamatojoties uz spilgtiem piemēriem no savas klīniskās prakses, sertificētais urologs Dadlijs Sets Danofs vienkārši un sapro­tami izskaidro ikvienu vīrieša seksuālās veselības aspektu. Šajā grāmatā jūs atradīsiet faktus par LPH un prostatas vēzi, seksuāli trans­misīvajām slimībām, vīriešu menopauzi, steroīdu lietošanu un dzimum­locekļa palielināšanu, kā arī patiesību par “zilajām tabletēm” un citiem erektilās disfunkcijas ārstēšanas līdzekļiem. Jūs arī apgūsiet vienkāršus vin­grinājumus veselīgas un aktīvas dzimumdzīves nodrošināšanai un tehnikas ejakulācijas aizkavēšanai. “Doktora Danofa grāmata ir labākā, ko esmu lasījis par šo sva­rīgo tēmu. To vajadzētu izlasīt katram vīrietim. Un arī sievietēm.” Lerijs Kings “Dziļa un aizraujoša analīze par noslēpumiem, leģendām un nepareiziem priekšstatiem, kas apvij vīrieša orgānu, par ko visa pasaule ir interesējusies, kopš Ieva iekoda ābolā.” Leo. A. Gordons “Grāmata kliedē daudzus vīriešu mītus, jo īpaši par dzimumlocekļa izmēru. Tā noteikti ir jāizlasa visiem vīriešiem un viņu mīļotajām sievietēm.” Naura Haidena, grāmatas How to Satisfy a Woman Every Time... and Have Her Beg for More! autore Dadlijs Sets Danofs ir ASV Uroloģijas padomes diplomāts un ASV Ķirurgu kolēģijas loceklis. Vairāk nekā divdesmit piecus gadus viņš ir bijis Kolumbijas Universitātes Medicīnas skolas Klīniskās fakultātes mācībspēks. 
 Cena 11.31 Eur  pirkt

Angels Milevs "Keto diēta"

Keto diētā izmanto organisma spēju kompensēt viena enerģijas avota zudumu ar citu un papildus pāriet tauku dedzināšanas režīmā. Diētas gaitā strikti jāierobežo ogļhidrātu patēriņš, kas ir smadzeņu iecienītākais enerģijas avots. Kad ogļhidrāti nokļūst organismā, tie tiek pārvērsti glikozē, ko smadzenes un citi orgāni izmanto kā enerģiju. Kad organisma darbībai nepietiek ogļhidrātu, tas sāk ražot trīs veidu molekulas, ko sauc par ketonvielām.
 Cena 7.98 Eur  pirkt

Dace Marcinkeviča "Mājas aptieciņa. Augi un dabas veltes"

Bieži par savu veselību sākam domāt tikai tad, kad jau ir radušās hroniskas kaites un nopietni veselības traucējumi. Profilaktiski veselību stiprina tikai retais no mums, un ne mazums ir tādu gadījumu, kad sīkas veselības problēmas atstājam novārtā, tādējādi iegūstot hroniskas un ielaistas slimības.“Mājas aptieciņā” atrodami uzskatāmi, praktiski un noderīgi padomi, sagaidot pavasari un aizvadot vasaru, pārciešot rudeni un ziemu. Uzskatāmā informācija palīdzēs izvairīties no nepatīkamām situācijām un ļaus pareizi sagatavoties rudens un ziemas drēgnajiem mēnešiem. Grāmatas otrajā izdevumā uzzināsiet par: raksturīgākajām veselības problēmām pavasarī un vasarā organisma īpatnībām un dažādu līdzekļu lietošanu ārstniecības augu izmantošanu ārstēšanai un profilaksei produktiem imunitātes paaugstināšanai un veselības uzturēšanai ārstniecības augu uzskaitījumu, sastāvu, pagatavošanu, lietošanu, iedarbību un uzglabāšanu nozīmīgākajām minerālvielām, to funkcijām organismā un uztura avotiem
 Cena 9.63 Eur  pirkt

"Sirds grāmata"

Apgāds “Jumava” laidis klajā profesora Andreja Ērgļa redakcijā izdoto “Sirds grāmatu”. Mīliet sevi, mīliet savu sirdi un sargājiet savu veselību! Sirds grāmatā ir apkopoti divdesmit stāsti par sirds ­veselību — kolekcija, kurai jābūt katras ģimenes grāmatu plauktā. Latvijas vadošie kardiologi un sirds veselības eksperti šķietami sarežģītas lietas izstāsta vienkāršos vārdos — tā, lai ikvienam lasītājam būtu iespēja izprast veselas sirds pamatprincipus, sirds kaites un to ārstēšanu. Grāmatā apkopoti noderīgi padomi, kurus, ikdienā ­ievērojot, katrs no mums spēs uzlabot savu veselību un novērst iespējamos riskus.
 Cena 11.01 Eur  pirkt

Visvaldis Bebrišs "Esi pats un jūties labi!"

Mana stāsta galvenā doma: cilvēkam jāapzinās, ko viņš panāk ar savu izvēli, nevis akli jāseko kaut kam iestāstītam vai vispārpieņemtam. Tas ir aicinājums būt pašam! Visvaldis Bebrišs Šajā grāmatā lasiet: kā kustēties, lai justos brīvi; par skaņām un vibrācijām, kas maina pasauli; par ēšanas baudu; par alerģiju cēloņiem; kā darbojas sajūtas un vēlmes; kā domāt pozitīvi; par piedošanas labajām īpašībām.
 Cena 5.91 Eur  pirkt

Dr. Klaudija Velča "Līdzsvaro hormonus, līdzsvaro dzīvi"

Starptautiski pazīstamā Austrumu medicīnas doktore Klaudija Velča, kombinējot Ājurvēdas, ķīniešu medicīnas un Rietumu zinātnes principus, lasītājiem piedāvā visaptverošu rokasgrāmatu, kas palīdzēs būtiski uzlabot veselību.  Grāmatā atradīsit informāciju, lai atjaunotu sava ķermeņa dabīgo harmoniju, un uzzināsit: ieteikumus, lai novērstu dažādas sieviešu veselības problēmas, sākot no sāpēm menstruāciju laikā līdz neauglībai, menopauzei un krūšu un sirds veselībai;  kādus produktus lietot, lai uzlabotu veselību un labi justos; praktiskas, viegli izmantojamas tehnikas stresa mazināšanai; kā stress kaitē hormonālajam līdzsvaram. “Vienkāršā, visiem saprotamā un interesantā valodā grāmata “Līdzsvaro hormonus, līdzsvaro dzīvi” iepazīstina un skaidro sievietes veselības aspektus. Emocijas, iedzimtība, dzīvesveids, slimības, uzturs, fiziskā aktivitāte — cieši savijušās — bieži vien rada problēmas vai nosaka mūsu reproduktīvo veselību. Grāmata būs saistoša tām sievietēm, kuras grib izprast sevi un, iespējams, savas veselības problēmas. Pats galvenais — autore vispusīgi apskata sievietes veselību — gan no Austrumu, gan Rietumu medicīnas skatapunkta un pieredzes.”  Dr. Dace Matule,   ginekoloģe, dzemdību speciāliste

Diēta tavai asinsgrupai

4 asinsgrupas 4 diētas 4 vingrošanas programmas 4 plāni veselīgai dzīvei Ja jūs reizēm iedomājaties, ka ne visiem cilvēkiem ir jāēd viens un tas pats uzturs vai jāveic vienādi vingrinājumi, jums ir pilnīga taisnība. Tas, kādu uz-turu organisms pārstrādā vislabāk un kā tas tiek galā ar stresu, ir atkarīgs no cilvēka asinsgrupas. “Diēta tavai asinsgrupai” palīdzēs jums izveidot pilnīgu veselīgas dzīves programmu un uzzināt: kādi produkti, tējas un garšvielas palīdz attiecīgās asinsgrupas pārstāvjiem saglabāt labu veselību un ideālu svaru kādi vitamīni un uztura bagātinātāji ir ieteicami un kādi nav vēlami kādas zāles jūsu organismā iedarbojas vislabāk vai stress skar jūsu muskuļus vai nervu sistēmu vai stresu labāk palīdz mazināt aerobika vai meditācija kāda fiziskā aktivitāte jums ir ieteicama — pastaiga, peldēšana, golfa vai tenisa spēle kā informācija par savu asinsgrupu jums var palīdzēt izvairīties no biežākajām vīrusu un citām infekcijām kā informācija par savu asinsgrupu jums var palīdzēt cīnīties pret dzīvībai bīstamām slimībām kā palēnināt novecošanas procesu, izvairoties no jūsu asinsgrupai specifiskiem faktoriem, kas strauji izraisa šūnu bojāeju
 Cena 10.80 Eur  pirkt
Page 1 of 3