Joomla!Aleksandrs Vasiļjevs "Etīdes par modi un stilu"

Grāmatā ietverti modes vēsturnieka Aleksandra Vasiļjeva vēsturiskie un analītiskie raksti, kas veltīti modei un tērpiem, krievu stilam, interjeram, emigrācijas vēsturei, baletam un teātrim. A.Vasiļjevs ir veidojis vairāk nekā 100 dekorācijas vadošo teātru baletiem un operām, kā arī daudziem pazīstamiem teātru uzvedumiem un filmām daudzās pasaules valstīs. Kā vieslektors viņš lasa lekcijas un vada meistarklases par modi un skatuves dizainu vairākās valodās daudzās pasaules koledžās un universitātēs. A. Vasiļjevs ir daudzu grāmatu autors, strādājis kā žurnālu “Vogue” un “Harper's Bazzar” krievu valodas izdevumu speciālais korespondents Parīzē. Latvijā ir iznākušas 3 viņa grāmatas “Es esmu modē”, “Modes likteņi” un “Eiropas modes vēsture. 18.−20. gadsimts”.
 Cena 30.27 Eur  pirkt

Jērgs Fenglers "25 soļi līdz harmonijai"

Arvien vairāk strādājošo cilvēku sūdzas par hronisku spēku izsīkumu. Tam ir dažādi iemesli: darba izpildes termiņi, neapmierinošs komandas darbs, nepietiekama priekšniecības atzinība, kā arī paša cilvēka neprasme sadalīt darba laiku vai vēlme visu izdarīt perfekti. Kas jādara, lai izvairītos no izdegšanas? Neskaitāmas rokasgrāmatas sniedz padomus, kā cīnīties ar izdegšanas sindromu, tomēr daudzi cilvēki ar nožēlu konstatē: “Man nekas no tā visa nepalīdz.” Jērgs Fenglers ir atzīts eksperts šajā jomā un piedāvā 25 vienkāršus padomus, kas palīdz efektīvi pārvarēt izdegšanas sindromu, turklāt nodrošina ātrus panākumus. Neliela padomu grāmatiņa, kas sniegs lielu atvieglojumu. Jērgs Fenglers bijis Ķelnes Humanitāro zinātņu universitātes klīniskās un pedagoģiskās psiholoģijas profesors. Viņš ir psihoterapeits, skolu inspektors, mācību procesa inspektors, Balinta grupas vadītājs (http://www.balints.lv/) un dinamikas treneris, kā arī Bonnas Lietišķās psiholoģijas institūta vadītājs. Viņa darba galvenie temati ir izdegšana un tā profilakse. Viņš organizē seminārus, lasa lekcijas, sarakstījis daudz grāmatu.
 Cena 2.31 Eur  pirkt

Daniels Kānemans "Domā ātri, domā lēnām"

Daniela Kānemana novatoriskā grāmata “Domā ātri, domā lēnām” ir atkārtoti izdota un atkal pieejama grāmatnīcās. Autors grāmatā ­atklāj apziņas pasauli, izskaidrojot divas sistēmas, kas nosaka mūsu domāšanas veidu. 1. sistēma ir ātra, intuitīva un emocionāla; 2. sistēma ir lēnāka, apdomīgāka un ­loģiskāka. Iesaistot lasītāju spraigā sarunā par domāšanas procesu, autors parāda, kādos aspektos varam un kādos nevaram uzticēties intuīcijai, kā savukārt gūt labumu no lēnās domāšanas priekšrocībām. Viņš piedāvā praktiskas un apgaismojošas ­atziņas par izvēļu izdarīšanu biznesā un personīgajā dzīvē, kas noderēs ikvienam lasītājam. “Domā ātri, domā lēnām” — grāmata, kas izmainīs jūsu domāšanas veidu!
 Cena 15.88 Eur  pirkt

Dabiskā kosmētika

Vai jūs kādreiz esat iedomājusies, ko tieši ik dienas klājat uz savas ādas, izmantojot veikalos nopērkamo kosmētiku? Ja vēlaties ievērot veselīgu dzīvesveidu, ādas un matu kopšanas līdzekļus vajadzētu izvēlēties tikpat rūpīgi kā pārtikas produktus.
 Cena 11.14 Eur  pirkt

Sulu kūre ar Lolitu Neimani

Grāmata kļūs par ceļvedi katram, kas vēlas uzlabot veselību, attīrīt organismu un mainīt savus ēšanas paradumus, iekļaujot ikdienas ēdienkartē vairāk veselīgu produktu- augļus, ogas un dārzeņus.
 Cena 2.6 Eur  pirkt

Manikīrs un pedikīrs

Nagu skaistums liek arī mums pašiem justies skaistiem. Pēdējo gadu laikā nagu kopšanas rituāls kā sievietēm, tā vīriešiem ir kļuvis tikpat svarīgs, cik tējas dzeršana. Ar grāmatas “Manikīrs un pedikīrs” palīdzību Jūs atklāsit, cik vienkārši ir iegūt koptus nagus gan rokām, gan kājām.
 Cena 4.85 Eur  pirkt

Ēst ar baudu - dzīvot ar prieku

“Ēst ar baudu - dzīvot ar prieku. Pārtikas produktu nepanesamība un alerģijas”
 Cena 2.6 Eur  pirkt

Rokasgrāmata lietišķajā etiķetē

Etiķetes speciāliste Aija Strautmane konsultē:ikdienaslietišķāsprotokola
 Cena 4.95 Eur  pirkt

Kā ar baudu kļūt slaidai

Tev iegalvo, ka notievēt vajadzētu veselības dēļ? Nav tiesa! Slaida figūra vajadzīga tāpēc, lai šajā dzīvē veiktos. Labs izskats ir svarīgs, lai varētu dabūt to darbu, kuru gribi, to vīrieti, kuru esi izvēlējusies, un valkātu tādu apģērbu, kāds pašai patīk.
 Cena 9.9 Eur  pirkt

Padomi matu kopšanā

Skaistu un veselīgu matu noslēpums ir pareiza un regulāra matu kopšana. Tomēr matu stāvokli ietekmē arī kas cits, piemēram, nervu sistēma. Skumjas, niknums vai saspringums var izraisīt asinsvadu plazmas, kas pasliktina matu barošanu. Matu stāvokli uzlabo arī mīlestība.
 Cena 4.2 Eur  pirkt