Joomla!Linda Freitele "Bērnu audzināšanas noteikumi"

Vecāki vēlas pareizi atrisināt audzināšanas problēmas un saglabāt vēsu prātu, tās risinot. Šajā ikdienā noderīgajā rokasgrāmatā uzzināsiet, kā audzināt bērnu ar mīlestību, vienlaikus saglabājot konsekvenci, un mērķtiecīgi veicināt viņa personības attīstību jau no dzimšanas. - Orientācija uz risinājumu: pareizā uzvedība ikdienas problēmsituācijās. - Dziļas zināšanas: vecumposmu attīstības īpatnības bērniem. - Bagātīgas idejas un bērnam piemēroti ieteikumi: neparastas idejas un rotaļīgi padomi, kas atvieglo bērna audzināšanu ikdienā.
 Cena 7.98 Eur  pirkt

Vinands fon Petersdorfs un Patriks Berno "Domāšanas kļūdas, kas maksā naudu"

Izklaidējoša un jautra, domāšanu veicinoša un bezgala cilvēcīga, šī grāmata vēl ilgi paliks jūsu prātā. Tā liks smieties un māt ar galvu, atpazīstot savu neracionālo uzvedību, un pie sevis smaidīt, dabā ieraugot un atpazīstot citu cilvēku trikus. Kāpēc mēs rīkojamies tā, kā rīkojamies? Kā pieņemt labākus lēmumus labākai dzīvei? Sāc ar domāšanas kļūdu atpazīšanu. Šis ir must read katram patērētāju sabiedrības loceklim. Ieva Krūmiņa, ekonomiste Latvijas Jauno zinātnieku apvienības valdes priekšsēdētāja
 Cena 13.31 Eur  pirkt

Eva Tombaka "Laimes tabletītes un iespējamās blakusparādības"

Šī grāmata ir gluži kā laimes Rubika kubs — grozi, lieto no viena gala, no otra, kamēr saliksi savu krāsu. Autore, balstoties Austrumu gudrībā, pasaules literatūrā, kino kadros un filozofiskās domās, ar viņai raksturīgu sirsnību un maigu ironiju meklē atbildes uz jautājumu, kas ir tā laime, pēc kuras visi tiecamies, tikai neaptveram, kur to meklēt. Rakstniece savus atklājumus papildina ar aizkustinošiem, pat asaras raisošiem interesantu cilvēku stāstiem par laimi, nobeidzot ar viegli izmantojamām laimes receptēm. “Laimes tabletītes” nav slavas dziesma pēdējos gados līdz kaulam iepotētajam pozitīvismam, bet gaišas domas par to, ka cilvēka dzīvi uztur divi pretpoli, pluss un mīnuss: atradumi un zaudējumi, prieks un asaras, un, bez šaubām, dzimšana un nāve. Eva Tombaka gandrīz divdesmit gadus bijusi redaktore žurnālos “Ieva” un “Cosmopolitan” Lietuvā.
 Cena 10.91 Eur  pirkt

Pjērs Franks "Laimīgas mīlestības formula"

Attiecības pastāvīgi veidojas no jauna, dienu pēc dienas, nedēļu pēc nedēļas. Ja vēlies, visu mūžu.   Pjēra Franka grāmatā “Laimīgas mīlestības formula” sniegti personiski un vienlaikus universāli padomi, kas ikkatram ļaus savas attiecības ieraudzīt jaunā gaismā un veicinās labāku izpratni par sevi un savu partneri.   Pjērs Franks jau bērnībā spēlēja uz skatuves, debitējot Helmuta Keitnera filmā “Nerātnā zēna stāsti”. Kopš 1958. gada tēlojis daudzās filmās un vairāk nekā 200 televīzijas uzvedumos, 1996. gadā pievērsies radošajam darbam un 2000. gadā sekmīgi debitējis kā autors un režisors ar kinofilmu “Tas ir tikai sākums”. Latviešu valodā līdz šim ir iznākušas viņa grāmatas “Rezonanses likums” un “Vēlēšanās, kas piepildās”, kuras guvušas lielu lasītāju atsaucību. Pjēru Franku interesē psiholoģija un attiecības, kas ir galvenais temats grāmatā “Laimīgas mīlestības formula”.
 Cena 7.33 Eur  pirkt

Jērgs Fenglers "25 soļi līdz harmonijai"

Arvien vairāk strādājošo cilvēku sūdzas par hronisku spēku izsīkumu. Tam ir dažādi iemesli: darba izpildes termiņi, neapmierinošs komandas darbs, nepietiekama priekšniecības atzinība, kā arī paša cilvēka neprasme sadalīt darba laiku vai vēlme visu izdarīt perfekti. Kas jādara, lai izvairītos no izdegšanas? Neskaitāmas rokasgrāmatas sniedz padomus, kā cīnīties ar izdegšanas sindromu, tomēr daudzi cilvēki ar nožēlu konstatē: “Man nekas no tā visa nepalīdz.” Jērgs Fenglers ir atzīts eksperts šajā jomā un piedāvā 25 vienkāršus padomus, kas palīdz efektīvi pārvarēt izdegšanas sindromu, turklāt nodrošina ātrus panākumus. Neliela padomu grāmatiņa, kas sniegs lielu atvieglojumu. Jērgs Fenglers bijis Ķelnes Humanitāro zinātņu universitātes klīniskās un pedagoģiskās psiholoģijas profesors. Viņš ir psihoterapeits, skolu inspektors, mācību procesa inspektors, Balinta grupas vadītājs (http://www.balints.lv/) un dinamikas treneris, kā arī Bonnas Lietišķās psiholoģijas institūta vadītājs. Viņa darba galvenie temati ir izdegšana un tā profilakse. Viņš organizē seminārus, lasa lekcijas, sarakstījis daudz grāmatu.
 Cena 2.31 Eur  pirkt

Daniels Kānemans "Domā ātri, domā lēnām"

Daniela Kānemana novatoriskā grāmata “Domā ātri, domā lēnām” ir atkārtoti izdota un atkal pieejama grāmatnīcās. Autors grāmatā ­atklāj apziņas pasauli, izskaidrojot divas sistēmas, kas nosaka mūsu domāšanas veidu. 1. sistēma ir ātra, intuitīva un emocionāla; 2. sistēma ir lēnāka, apdomīgāka un ­loģiskāka. Iesaistot lasītāju spraigā sarunā par domāšanas procesu, autors parāda, kādos aspektos varam un kādos nevaram uzticēties intuīcijai, kā savukārt gūt labumu no lēnās domāšanas priekšrocībām. Viņš piedāvā praktiskas un apgaismojošas ­atziņas par izvēļu izdarīšanu biznesā un personīgajā dzīvē, kas noderēs ikvienam lasītājam. “Domā ātri, domā lēnām” — grāmata, kas izmainīs jūsu domāšanas veidu!
 Cena 15.88 Eur  pirkt

Jaroslavs Meļņiks "Sievietes laimes enciklopēdija"

Šīs grāmatas divpadsmit nodaļās sniegti vairāk nekā trīssimt padomu, atrodami testi, dzīvesstāsti un komentāri. Grāmata palīdzēs attīstīt pašcieņu un personisko brīvību, pārvarēt bailes un pieradināt vienatni, tikt galā ar sadzīves un finanšu problēmām, pilnveidot attiecības ar mīļoto cilvēku vai dzīvesbiedru, ar tuviniekiem, draudzenēm un, pats svarīgākais, kļūt par sava likteņa saimnieci.   Grāmatā meklējiet atbildes uz jautājumiem: - Kas veido sievietes laimi? - Kā iemācīties sevi nekritizēt, saglabāt savaldību stresa situācijās, kļūt finansiāli neatkarīgai un iemācīties pateikt “nē”? - Kādas sešas galvenās vīriešu vājības sieviete var viegli izmantot savā labā? - Vai vīrs spēj aizstāt labāko draudzeni un vai vienmēr vainīga vīra interese par citām sievietēm? - Kuram vedeklas tipam jūs piederat un kā uzlabot attiecības ar vīramāti? - Ko var uzzināt par cilvēku no tā, ko viņš ēd un kā ēd? - Ko mums vēsta ķermenis? - Un visbeidzot — kādi pieci svarīgākie soļi man jāveic, ja vēlos būt laimīga? Pazīstamais lietuviešu rakstnieks un psihologs Jaroslavs Meļņiks, kura daiļrade, kā apgalvo kritiķi, ir īpaši spēcigs sievietes attēlojums, ilgu laiku strādājis Lietuvas un ārzemju sieviešu žurnālos, rakstījis psiholoģijas slejas, parakstīdamies ar dažādiem pseidonīmiem. Šajā grāmatā viņš mēģina atklāt sievietes laimes noslēpumu.
 Cena 10.54 Eur  pirkt

Žils Evanss ''Filozofija reālajai dzīvei un citām bīstamām situācijām''

Šī grāmata ir uzaicinājums paviesoties iedomātā augstskolā, kuras stingrie, prasīgie pasniedzēji ir 12 izcilākie antīkās pasaules filozofi, un noklausīties lekcijas par laimes izjūtu, psihes elastību un daudziem citiem tematiem. Vitalitātes pilna un iedvesmojoša, šī ir reāla filozofija ielai un mikrorajonam, darbvietai, kaujas laukam, mīlestībai, dzīvošanai. Žila Evansa grāmata atbild uz jautājumu: VAI FILOZOFIJA VAR IZGLĀBT TEV DZĪVĪBU? Žilu Evansu filozofija izglāba no smagas emocionālas krīzes, un viņš sāka interesēties, vai un kā vairāk nekā pirms 2000 gadiem radītas idejas spēj palīdzēt mums šodien. Intervējot militārpersonas, psihologus, gangsterus, astronautus un anarhistus, Evanss atklāja veidus, kā cilvēki mūsdienās izmanto filozofiju savas dzīves pilnveidošanai. Antīkā filozofija ir iedvesmas avots mūslaiku kopienām – “Sokrāta kafejnīcām”, stoiķu armijas vienī-bām, epikūriešu komūnām, un reizēm pat vesela valsts meklē filozofisku pamatu pilsoņu “labdzīvošanai”.
 Cena 11.57 Eur  pirkt

Ričards Kohs "Princips 80/20"

Ričards Kohs apvieno pārdomas par biznesu ar veiksmīgu tā praktizēšanu. R. Kohs ir gan autors vairākām atzītām grāmatām, gan “sērijveida uzņēmējs”, kas guvis lielus ienākumus atšķirīgās biznesa jomās, kā konsultēšana, viesnīcu serviss, personāla atlase, restorāna serviss, inženierzinātnes un augsto tehnoloģiju investīcijas.Princips 80/20 vēsta, ka 80% rezultātu izriet tikai no 20% cēloņu, — tas ir patiess pamatlikums sekmīgiem cilvēkiem un organizācijām. Princips 80/20 ļauj kontrolēt savu dzīvi. Lielākā daļa no tā, ko darām, rada niecīgu rezultātu, un tikai neliela daļa no padarītā ir patiešām svarīga. Koncentrējoties uz svarīgo, mēs spējam ietekmēt notikumus un sasniegt labākus rezultātus. 
 Cena 9.00 Eur  pirkt

Elizabete Ozola "Cilvēks krāsu pasaulē"

Grāmata, kas noderēs kā izziņas avots cilvēkiem bez iepriekšējām zināšanām par krāsu iedarbību, kā arī attīstīs lasītāja intuīciju un praktiskās iemaņas krāsu izvēlē ikdienā. Tā ir iespēja iepazīties ar krāsu simboliku, atšķirībām, nozīmi un interpretāciju dažādās kultūrās un reliģijās. Turklāt krāsām piemīt arī terpateiskā iedarbība – tās ir nozīmīgs psihofizioloģisks faktors. Grāmatas praktiskā puse atspoguļo krāsu izvēles īpatnības apģērbā, interjerā, dizainā un reklāmā, īpašu uzmanību pievēršot to optiskajai un emocionālajai ietekmei uz cilvēku. Autore ir dziedniece ar augstāko garīgo izglītību un ilggadēju pieredzi praktiskajā dziedniecībā. Viņa darbojas kā psiholoģe, masiere, krāsu un mākslas terapeite, īpašu uzmanību pievēršot zīmēšanas izmantošanai diagnostikā un pašdziedināšanā.        
 Cena 10.26 Eur  pirkt
Page 1 of 5