Grāmatnīca Jumava


Super User

Super User

Tā kā tikšanās ar astrologu Andri Raču atcelta, šai laikā (19.martā, plkst.17.00) piedāvājam tikšanos ar grāmatu “Pakistānas piezīmes” un “Vitimas upes noslēpumi” autoru un ceļotāju Aināru Kadišu.

Ieeja bezmaksas. Būs pieejams apgāda “Jumava” grāmatu galds. 

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Tiekamies Baložu pilsētas bibliotēkā!

Sadarbībā ar  Radošās Eiropas  atbalstu, Austrijas izdevniecību "Wieser" un Imanta Ziedoņa fondu "Viegli"  ir iznākusi Imanta Ziedoņa dzejas izlase "Es skaitīju un nonācu pie viena". Krājums ir bilingvāls - latviešu un vācu valodā. Atdzejotājs -  Valdis Bisenieks.  
Šo dzejas izlasi pēc draugu pamudinājuma sakārtojis pats Imants Ziedonis un  to  bija  iecerējis kā vienotu veselumu. Valdis Bisenieks arī saglabājis dzejnieka kārtojumu. Izlasē iekļauti dzejoļi, kas radīti laika posmā no 1968. līdz 1994. gadam. 
Dzejas un lūgšanas - rakstīts  krājuma titullapā. Izcilais latviešu dzejnieks Imants Ziedonis, līdzīgi atdzejotāja Valda Bisenieka latviski tulkotajam J. V. Gētes Faustam, iziet cauri daudzu atziņu lokiem un nonāk pie Viena – kas ir gaismā un mīlestībā piepildīts laiks. Dzejnieks ir apliecinājis latviešu valodas (kas ir viena no vissenākajām dzīvajām indoeiropiešu valodām pasaulē) poētisko skaistumu un filosofisko dziļumu.
Šis ir otrs apgāda "Jumava" un izdevniecības "Wieser" bilingvālais dzejoļu krājums - vācu valodā lasošā  auditorija līdz šim varējusi iepazīties ar Knuta Skujenieka dzejoļu krājumu "Sēkla sniegā", arī Valda Bisenieka atdzejojumā. 

Izsludinām akciju!!! "Mazā piektdiena" visos "Jumavas" veikalos.
Apgāds "Jumava" aicina uz īpašo "Mazo piektdienu" "Jumavas" grāmatu veikalos tikai 21. martā no plkst.17.00 - 20:00 VISĀM JUMAVAS GRĀMATĀM 50% ATLAIDE!
Nenokavē!!!

Pie lasītājiem dodas jauns skandināvu kriminālromāns Džorns Ljērs Horsts "Ziemā slēgts".
Larvikas policijas Kriminālo izmeklējumu departamenta galvenais inspektors Viljams Vistings uzsācis šķietami neatšķetināmu mīklu par vasarnīcu rajonā izdarītu slepkavību. Domu pavedieni ved visdažādākajos virzienos, aizvedot Vistingu tālu prom no slepkavības norises vietas — no Norvēģijas uz Lietuvu, kur visrūdītākie noziedznieki kļūst par neatsveramiem lieciniekiem, kas palīdz lietas atrisinājumam. Cauri visam vijas inspektora meitas Laines kaislīgā mīlestība ar Tomiju, kurš savulaik tiesāts par narkotikām...
Sapņi mijas ar realitāti un aptveramais kļūst redzams arvien skaidrāk!
Inga Kapeniece,filozofe.
Page 1 of 342