Grāmatnīca Jumava


Super User

Super User

Sestdien 19. maijā visā Latvijā kā ikkatru gadu norisinājās Muzeju nakts pasākumi, kad daudzi Latvijas muzeji ar interesantām performancēm, akcijām, svētku programmām bija vēruši apmeklētājiem savas durvis,  šogad Muzeju nakts tēma bija šūpulis. Nu jau par tradīciju kļuvusi arī grāmatu veikalu tradicionālais atlaižu piedāvājums. Arī apgāda "Jumava" grāmtanīca Muzeju naktī piedāvāja saviem apmeklētājiem, ne tikai ievērojamas atlaides saviem apmeklētājiem, bet arī iespēju piedalīties viktorīnās par latviešu rakstnieku dzimšanas vietām, dzimto māju nosaukumiem, konkursos ar iespējām iegūt patiešām vērtīgas balvas. Mēs sakām lielu PALDIES mūsu apmeklētājiem gan tiem, kuri iegādājās grāmatas, gan tiem, kuri piedalījās viktorīnās. Uz drīzu tikšanos atkla Muzeju naktī 2019. gadā.

 
Rīt, 24. maijā, apgāda "Jumava" grāmatnīcā, Dzirnavu ielā 73, notiks pirtnieces Gitas Balodes grāmatas "Pirts zinības" prezentācija. Pasākumā būs iespējams uzklausīt grāmatas autores nelielu ievadlekciju, kas ir pirts, kādi ir tradicionālie latviešu pirts rituāli. Kāda nozīme ir pēršanās procesam, kas ir labākie līdzekļi, ar ko pērties, no kā un kā pareizi sagatavot pirtsslotas.
Visi laipni aicināti, būs iespējams iegādāties grāmatu par īpašu prezentācijas cenu.
17. maijā, Imanta Ziedoņa fonda "Viegli" mājīgajās telpās norisinājās rakstnieka, publicista un žurnālista Ērika Hānberga jaunākās grāmatas "Aplaimpojumi un apsmaidījumi" atvēršana. Šajā notikumā piedalījās un autoru sveikt ieradies bija viņa līdzbiedrs un kolēģis,  arī rakstnieks un publicists, kā arī "Omulību kluba" līdzbiedrs Arnolds Auziņš, grāmatu izdevējs, apgāda "Jumava" vadītājs Juris Visockis. Pasākuma vadītājas lomā iejutās Imanta Ziedoņa fonda "Viegli" vadītāja Žaneta Junzeme  - Grende.
Page 1 of 357