Grāmatnīca Jumava


Super User

Super User

Pirmdien sākās jau 17 -tā itāļu valodas nedēļa pasaulē, kuras ietvaros 17.oktobrī Latvijas Universitātes sociālo un humanitāro zinātņu centrā Kalpaka bulvārī 4 norisinājās konference "Itāļu litaratūras un kino mijiedarbība". Konferences ietvaros ar referātiem uzstājās Juris Visockis, Ilze Lecinska, Dzintars Gilba, kā arī Laima Žurgina, tāpat plašākai auditorijai tika prezentēta izstāde "Pa Geparda pēdām". Izstāde būs apskatāma Kalpaka bulvāra 4 2. stāva lasītavā līdz 17.decembrim, visi laipni gaidīti...

Pie lasītājiem dodas Gitas Balodes sastādītais un uzrakstītais tautasdziesmu krājums “Dieviņš sēja magonītes”.
Te autore runā par dažādām tēmām: sadzīvi, nodarbošanos, savstarpējām attiecībām un daudzām citām. Pamācoša atziņa izteikta, piemēram, tautasdziesmā:

Man bij labs padomiņš,
Kā vedeklai izdabāt:
Ar padomu nesteigties,
Dzedrus vārdus nerunāt...

Gita Balode, būdama sertificēta pirtniece, bieži saskaras ar cilvēkiem. Viņas tiešais darbs izvēlēts atbilstoši savai personībai. Viņa pati ir līdzsvarota, labestīga, sirsnīga, vieš uzticību līdzcilvēkos. Lai krājums “Dieviņš sēja magonītes” gūst atsaucīgus lasītājus un tautasdziesmās izteikto padomu uzklausītājus!

Pie lasītājiem nonākusi Ineses Prisjolkovas ieteiktā "Sievietes gadagrāmata" 2018
Šajā gadagrāmatā ietverti praktiski padomi, kā uzlabot savu personisko labsajūtu un ģimenes dzīvi, kā arī interesanti stāsti no Latvijas vēstures. Kā piesaistīt mīlestību, veselību un bagātību? Kā sievieti ietekmē hormoni un asins maiņas cikls? Kā vecākiem rast laiku pašiem sev? Lasiet par šo un citiem jautājumiem jaunajā sievietes gadagrāmatā!

Galvenās gadagrāmatā apskatītās tēmas:
Ģimene un bērnu audzināšana
Rūpes par sevi: fiziskās un garīgās
Finanses
Attiecības
Horoskopi un maģija
Receptes

Apgāds "Jumava" aicina,  iepriekš parakstoties, iegādāties Žannas Dubskas grāmatu "Rīdzinieces noslēpumi" . Žanna Dubska ir plaši pazīstama un novērtēta modes un stila lietpratēja, gaidāmā grāmata būs praktisku padomu grāmata ikvienas sievietes ikdienai.
Grāmatas cena iepriekšparakstoties 20.00 Eur tikai līdz grāmatas iznākšanai 2017. gada decembrim.
Pieteikšanās elektorniski: pasutijums@jumava.lv "Jumavas" grāmatnīcās: Rīgā, Cēsīs, Lielvārdē, Liepājā, Cesvainē.
Page 1 of 311