Grāmatnīca Jumava


Super User

Super User

Neparasti ražīgais profesors Danilāns, kuram rūp tautas veselība daudzu gadu garumā, līdzcilvēkiem ir devis daudz vērtīgu padomu. Diemžēl tie ir publicēti izklaidus — pēc skaita daudzās grāmatās un preses izdevumos, kā arī pārraidīti televīzijā un radio. Līdz ar to ir pienācis laiks sistematizētam izdevumam, kur vienkopus būtu izlasāms pats svarīgākais un vērtīgākais no daktera bagātā zināšanu pūra…

Grāmata apkopo profesora Anatolja Danilāna pēdējo divdesmit gadu laikā sniegtās atziņas. ( Pēteris Strūbergs)

Ceturtdiena, 14 decembris 2017 23:02

Visi laipni aicināti, ieeja pret ziedojumiem..

8.decembrī Liepājā  Latviešu Biedrības namā norsinājās populārā astrologa Andra Rača jaunās grāmatas "Mana dzīves karte" atvēršana. Grāmatu var iegādāties visās Latvijas grāmatnīcās.
Ceturtdiena, 14 decembris 2017 19:24

Aizvadīta ikgadējā "Jumavas" autoru balle

Ceturtdiena, 14 decembris 2017 18:54

Aizvadīta ikgadējā "Jumavas" autoru balle

Aizvadīta ikgadējā apgāda "Jumava" autoru balle, kas šogad norisinājās Rīgas Tehniskajā universitātē. Pasākumā bija aicināti ierasties "Jumavas" autori, mākslinieki, sadarbības partneri, lai kopīgi atzīmētu  labākos 2017. gada projektus, pateiktos par sadarbību, kā arī iezīmētu nākotnes plānus. "Jumavieši" arī šim pasākumam bija sarūpējuši divas jaunas grāmatas, proti, tautā iemīļotā gastroenterologa profesora  Anatolija Danilāna grāmatu "Dzīvo vesels", kā arī astrologa Andra Rača jaunāko izdevumu "Mana dzīves karte". Sīkāka informācija par pasākumu galerijās.
Page 1 of 328