Joomla!


Rīga nav tikai Latvijas Republikas galvaspilsēta. Rīga ir parki, kalni baznīcas, muzeji, teātri.
 Cena 2.62 Eur  pirkt
Fotoceļvedis Sigulda ir veidots  kā ceļotāju palīgs un gids. Ceļvedī atradīsiet plašu informāciju gan par pilsētas vēsturi, vēsturiskām vietām, baznīcām, pasākumiem
 Cena 2.97 Eur  pirkt
“Daugavpils” ceļvedis ir veidots kā ceļotāju palīgs un gids. Ceļvedī atradīsiet plašu informāciju gan par pilsētas vēsturi, vēsturiskām vietām, baznīcām, pasākumiem un svarīgākām vietām, ko daugavpilieši iesaka apskatīt.
 Cena 2.97 Eur  pirkt
Fotoceļvedis Valmiera ir veidots  kā ceļotāju palīgs un gids. Ceļvedī atradīsiet plašu informāciju gan par pilsētas vēsturi, vēsturiskām vietām, baznīcām, pasākumiem.
 Cena 2.97 Eur  pirkt
Fotoceļvedis Jelgava ir veidots kā ceļotāju palīgs un gids. Ceļvedī atradīsiet plašu informāciju gan par pilsētas vēsturi, vēsturiskām vietām, baznīcām, pasākumiem.
 Cena 2.97 Eur  pirkt
 Cena 2.97 Eur  pirkt
Sastādītāji/Compilers Aivars Siliņš, Anita Siliņa. Tulkotājs/Translator Valdis Bērziņš. Grāmatā apkopotas īsas ziņas par Latvijas ģeogrāfiju, vēsturi, ievērojamākajām personībām, sasniegumiem, tūrisma vietām un kultūras notikumiem. Šeit atradīsiet faktus par dziļāko ezeru, pirmo latviešu grāmatu, teātra izrādi un mākslas filmu, starptautiskajiem festivāliem, ievērojamākajiem sportistiem un Latvijas pilsētām.
 Cena 2.97 Eur  pirkt
Ceļvedis. Pastaigas pa Rīgu jūgendstila laikmetā. Mākslinieks Arnis Rožkalns. Fotogrāfi: Vilnis Auziņš, Leons Balodis, Ilgvars Gradovskis, Juris Kalniņš, Ainars Meiers, Imants Prēdelis, Indriķis Stūrmanis.
 Cena 2.97 Eur  pirkt
Page 2 of 2