Joomla!Ziemassvētku rotājumi

Lai cik skaisti ir veikalā nopērkamie rotājumi eglītei, visjaunākiem ir pašu sarūpēti un gatavoti. Dabas veltes, ko var atrast pastaigās pa Latvijas mežiem un pļavām pat ziemā, ir liekami lietā un no tiem var pagatavot skaistus rotājumus. Čiekuri, zariņi, garšvielas un citas tik vienkāršas lietas var pārvērsties skaistos un mīļos darbos. Ziemassvētku simbols ziemeļbriedis Rūdolfs no čiekuriem un priežu zariņiem, smaržīgas zvaigznītes no apelsīnu miziņām, salmu virtenes un pat vaska rozes – to visu jums palīdzēs pagatavot grāmatā dotie norādījumi. 
 Cena 5.12 Eur  pirkt

Zīdaiņu zābaciņi

Adīti zābaciņi- pirmie elegantie apavi mazajām pēdiņām.
 Cena 4.95 Eur  pirkt

Filcēti adījumi

Filcēti adījumi — aktuāli un moderni !
 Cena 3.96 Eur  pirkt

Mācāmies gatavot ziepes

Grāmatā sniegti praktiski padomi kā no dabiskām pildvielām mājas apstākļos pagatavot dekoratīvās ziepes. Jums vajadzēs tikai bērnu ziepju gabaliņu vai ziepju pamatmasu, instrumentus, kādi atradīsies ikvienā virtuvē, un pusstunda brīva laika.
 Cena 5.12 Eur  pirkt

Adījumi visai ģimenei

Iecienītas lietas visam gadam, lai visi justos labi! Praktiski padomi dažādiem apģērbu adījumiem!
 Cena 3.96 Eur  pirkt

Adīti cimdi

Valkāt pašu rokām darinātus cimdus ir ļoti patīkami. Ne vienmēr izdodas iegādāties piemērotu pirkstaiņu pāri veikalā, jo rokas ir ļoti dažādas. Un arī dūraiņu adīšana savām rokām līdz šim bijusi sarežģīta.
 Cena 4.93 Eur  pirkt

Adītas cepures

Tāpat kā katram katliņam savs vāciņš, tā katrai galvai sava cepure. Atrunas “cepures nepiestāv manai sejas formai” vai “tās nav īsti man” ir veltīgas. Šajā grāmatā noteikti atradīsiet vienu modeli, kas iederēsies jūsu ziemas garderobē un piešķirs tai eleganci un šarmu. Uzticieties sev!
 Cena 3.96 Eur  pirkt

Bērnu grims ballītēm un karnevāliem

Tuvojas karnevāls vai dzimšanas dienas pasākums? Tad grāmata “Bērnu grims ballītēm un karnevāliem” palīdzēs Jums atrast interesantas idejas, kā pārtapt par Betmenu, Zirnekļcilvēku, Raganu, Mazo princi, klaunu, puķīti, sniegpārsliņu, Pepiju Garzeķi un citiem tēliem.
 Cena 3.96 Eur  pirkt

Praktiski un grezni aksesuāri

Tuvojas gada aukstākais laiks, kad savā garderobē vietu dodam siltākām drēbēm. Vislabākais risinājums, kā pārsteigt apkārtējos ar oriģinālu apģērbu un aksesuāriem, ir pašai ķerties pie to veidošanas. Ja Jums patīk adīt un tamborēt, tad grāmata “Praktiski un grezni aksesuāri” ir domāta tieši Jums. Grāmata piedāvā idejas, kā tikt pie interesantām matu sprādzēm, somām, cepurēm, šallēm, auskariem un kaklarotām, un šo ideju īstenošana it nemaz nav sarežģīta! Padomdevējs “Praktiski un grezni aksesuāri” sniedz padomus dzijas izvēlē, rakstu izveidē, kā arī piedāvā adījumu paraugus fotogrāfijās. Jūs iegūsit aksesuārus ikdienai un svētkiem, kas katrai sievietei liks justies pievilcīgai un neatvairāmai!
 Cena 4.82 Eur  pirkt

Izšūšana

Dūrieni, izšūšanas tehnikas, darbarīki, audumi: viena no sieviešu visiecienītākajām mākslām, skaidrota un ilustrēta soli pa solim.
 Cena 5.78 Eur  pirkt