Joomla!Smaidiņu! Izlidos putniņš!

Grāmata stāsta par jaunas meitenes Saivas piedzīvojumiem, par viņas lielo aizraušanos ar fotografēšanu, dzejoļu rakstīšanu, par viņas piedzīvojumiem skolā, mājās, ar draugiem.
 Cena 3.66 Eur  pirkt

Skolotājā iemīlēties nedrīkst

Jūlija ir iemīlējusies Stefanā. Redzot viņu, meitenei ir gan tauriņi vēderā, gan sārtums vaigos un mirdzums acīs. Ir prieks no rītiem celties, iet uz skolu, satikt viņu un cerēt satikties pēc stundām.
 Cena 1.98 Eur  pirkt

Šarlotes sapnis

Šarlotes vecāki ir šķīrušies, bet šis fakts pats par sevi nav nekāda traģēdija. Tēvam tagad ir Babsija, māte meklē mierinājumu pie kaimiņa Melhiora.
 Cena 4.85 Eur  pirkt

Divatā ar Tokio Hotel

Māja, skola un dejas. Nadjas ikdiena vienmēr ir vienāda, tā rit kā bezgalīgs, monotons balets. Vienmēr padevīga, vienmēr piekāpīga, bez pārsteigumiem... Tā notiek līdz dienai, kad viņa ierauga četrus noslēpumainos tumšos eņģeļus no grupas Tokio Hotel.
 Cena 4.85 Eur  pirkt

Es tevi nevaru ciest

Tesa necieš Noasu, jo viņš ir kauslis un nekauņa. Savukārt Noass Tesu uzskata par sūdzībnieci un paimeitiņu. Tā vien liekas, ka gaiss dzirksteļo, kad abi satiekas, ― viņi ir tik dažādi un tik ļoti pārliecināti katrs par savu taisnību! Viņš izraisa nepatiku, bailes un riebumu ne tikai klases gudrākajā meitenē, bet arī pārējos vienaudžos. Savukārt Tesa ― gudra, klusa un atturīga. Savstarpējās antipātijas pamazām izvēršas atklātā cīniņā par savām pozīcijām, bet tad viss pēkšņi mainās ...
 Cena 2.97 Eur  pirkt

Es mīlu tevi

Marijai pēc nesekmīgi nokārtota eksāmena angļu valodā draud palikšana uz otru gadu, vienīgā alternatīva ir pēceksāmens. Bet kurš gan vēlas visas brīvdienas pavadīt pie mācību grāmatām? Tiek rasts risinājums – valodas apguves kurss Anglijā. Un līdz ar to sākas satraucošākās brīvdienas, kādas vien Marija varējusi iedomāties... Spraigs un dzīvespriecīgs romāniņš par mīlestību, skolu, ģimeni – par tēmām, kas ikvienam no mums kaut reizi ir sagādājušas galvassāpes.
 Cena 5.76 Eur  pirkt

Kā noskūpstīt princi?

Visā visumā vasara Katei iesākas tīri labi: viņas slepenais sapņu princis Klemens ir atgriezies pilsētā un arī augstprātīgās haizivis no viņas klases brīnumainā kārtā kļuvušas draudzīgas. Nedēļas nogalē, vecākiem neesot mājās, Kate rīko ballīti!
 Cena 2.97 Eur  pirkt

Tusiņbučas

Nele beidzot grib piedzīvot savu pirmo reizi, un Vinca rīkotais baļļuks šķiet tam kā radīts. Kopā ar savu labāko draudzeni Sisiju viņa metas piedzīvojumos un jūtas patīkami pārsteigta, redzot, kādi gardumiņi ir pieejami.
 Cena 1.98 Eur  pirkt