Joomla!It kā tu kaut ko zinātu?, autors Andris Kivičs

Andri Kiviču iepazinu mūsu “Rampas ugunis” intervijas laikā, kad Andris atstāja inteliģenta un empātiska cilvēka ­iespaidu, tāpēc uzaicināju tieši viņu vadīt manas grāmatas “Iļģuciema paš­puika” prezentāciju. Andris ir ļoti emocionāls cilvēks, kas ir jūtams arī viņa grāmatā. Aiz skarbā un brīžiem neapdomīgā Kiviča ārienes patiesībā slēpjas cilvēks, kurš ļoti pārdzīvo netaisnības, vienmēr iestāsies par to, kas ir pareizi, bet pats galvenais — viņš ir ­godīgs.

Jūlijs Krūmiņš
 

Andris ir apveltīts ar labu humora izjūtu un spēju savu raibo un neviennozīmīgo dzīvi tvert viegli. Tas arī ir jūtams šajā grā­matā, ļoti raita un viegla valoda. Es, lasot grāmatu, attapos 43. lap­pusē un grāmatu burtiski “apriju” vienā ­vakarā.

 Igors Linga
 

Ar Andri es iepazinos pēc visiem neticamajiem ironijas un ­humora notikumiem, kas ir aprakstīti šajā grāmatā, un man, protams, bija interesanti lasīt par viņa dzīvi, kurā manis vēl nav. Par Andri neizteikšos, jo es viņu vienkārši mīlu, savukārt grāmatā vispirms man patīk tas, ka Andrim ir ­dabiska, interesanta valoda, darbu ir viegli lasīt. Grāmata ­ierauj sevī acumirklī, ļaujot ieskatīties daudzu visiem zināmu notikumu aizkulisēs. Grāmatas lielākā vērtība ir absolūts Andra godīgums, kas mūsdienās ir retums, un tas ir tas, par ko es viņu kā autoru ļoti cienu.

Liene Skulme
 

Var atzīt, var noliegt! Var slavēt, var zākāt! Var teikt... es jau ­darītu labāk vai savādāk! Katrs dzīvo savu dzīvi un pilda savus ­uzdevumus, kā arī atbild par savu izdarīto. Es, grāmatā rakstītajā visvairāk novērtēju atklātību un godīgumu. Domāju... būs arī trešā!

Aigars Grāvers

Latvijas grāmatu izstāde 2019.

Apgāds ''Jumava'' arī šogad bija priecīgi piedalīties Latvijas grāmatu izstādē 2019, kas norisinājās Ķīpsalas izstāžu hallē no 1.-3. martam.

  • Mūsu stendā bija iespējams iegādāties grāmatas par izstādes cenām,
  • Mūsu autori sniedza autogrāfus,
  • Uz lielās skatuves norisinājās 4 mūsu apgāda prezentācijas,
  • Jums bija iespēja iepazīties ar igauņu kinorežisoru un autoru Ilmaru Tasku,
  • Bija interesantas sarunas ar astrologu Andri Raču,
  • Visu par Rīgu uzzinājāt Maijas Rubīnas jaunās grāmatas ''Mana Rīga'' prezentācijā,
  • Sporta aizkulisēs palīdzēja ieskatīties Māris Rīmenis,
  • Apgāda ''Jumava'' kolektīvs ieveda Jūs grāmatu pasaulē.

 

Paldies visiem, kas ieradās!

 

Ilmar Taska viesojas Rīgas Motormuzejā.

Apgāda Jumava vadītājs Juris Visockis kopā ar Igauņu autoru Ilmar Taska un tulkotāju Leldi Rozīti

viesojās Rīgas motormuzejā un tuvumā aplūkoja grāmatas ''Pobeda 1946'' galveno elementu -

mašīnu Pobeda.

 

Grāmatas ''Pobeda1946'' preses konference.

Piektdien, 1. martā, apgāda ''Jumava'' grāmatnīcas telpās norisinājās preses konference grāmatai ''Pobeda 1946''.

Latvijā viesojās grāmatas autors Ilmars Taska. Autors sniedza atbildes uz visiem Jums interesējošajiem jautājumiem.

Preses konferencē piedalījās arī apgāda ''Jumava'' vadītājs Juris Visockis, grāmatas tulkotāja un vēstniecības pārstāve.

 

Apgāds ''Jumava'' saka paldies visiem, kas ieradās!

 

''Bērzs'' Ogres tehnikumā!

Apgāds ''Jumava'' kopā ar Ogres meža tehnikumu ielūdz uz izglītojošām sarunām par grāmatu ''Bērzs''.


Viesos : apgāda ''Jumava'' vadītājs Juris Visockis, grāmatas autors Ēriks Hānbergs un citi viesi.Visi laipni gaidīti!

Par un ar astroloģiju ar Andri Raču!

Apgāds ''Jumava'' aicina savus lasītājus pievienoties pasākumam ''Ar astroloģiju un par astroloģiju'' , kur sarunas vadīs Andris Račs.
Pasākums norisināsies apgāda ''Jumava'' grāmatnīcā Rīgā, Dzirnavu ielā 73, 28. februārī pulkst. 16.00.

Uz tikšanos ''Jumavā''!

Igauņu autors, kinorežisors Ilmars Taska Rīgā!

Apgāds ''Jumava'', sadarbojoties ar Igaunijas vēstniecību Latvijā, ielūdz Jūs uz igauņu rakstnieka un kinorežisora Ilmara Taska bestsellera ''Pobeda 1946'' preses konferenci, kuras laikā būs iespējams uzdot autoram sev interesējošus jautājumus.

Konference notiks 1. martā, plkst. 14.00, Rīgā, Dzirnavu ielā 73, apgāda ''Jumava'' grāmatnīcas telpās.

Pasaules tautu pasakas

Melno pūķu pērles ir deviņkrāsainas un naktī mirdz. 
Cik tālu vien sniedzas to gaisma, nevienam nav jābaidās ne no vēja, ne lietus, ne pērkona, ne zibens, ne ūdens, ne uguns, ne ieroču.
 
 
Grāmatā iekļautas afrikāņu, vācu, austrāliešu, Dienvidamerikas indiāņu, igauņu, japāņu, ķīniešu, tibetiešu, turku, indiešu, kaukāziešu, albāņu, franču, krievu, angļu, norvēģu un lietuviešu pasakas. 
Ļauj, lai tās aizved Tevi ceļojumā apkārt pasaulei, kurā putni joprojām dzied cilvēku balsīs, līgavaiņi atgriežas pie savām mīļotajām pēc gadu simtiem un mājas stāv uz gaiļa kājām.

Kā pliks pa nātrēm, autors Arnolds Auziņš

Rakstnieks Arnolds Auziņš grāmatā “Kā pliks pa nātrēm” dalās ar spilgtākajiem, humorīgākajiem notikumiem no savas dzīves un ir pateicīgs liktenim, ka ir bijusi laime satikties un iepazīties ar daudziem interesantiem cilvēkiem, ievērojamām personībām. Viņš visu mūžu ir rakstījis dienasgrāmatu, jo tā kā reiz palīdz atsaukt atmiņā notikumus pirms vairāk nekā pusgadsimta.

Sieviete neprot zaudēt, autors Arnolds Auziņš

Olga ieprecējusies labi situētā ģimenē, bet cieš no vīra Viktora vecāku tiranizēšanas. Viņa ļoti pārdzīvo, ka Viktoram uzradusies mīļākā. Viņš ierosina šķirties, taču Olga nav ar mieru...
Romānā “Sieviete neprot zaudēt” varoņus “neraksturo” pats autors, bet visi notikumi tiek skatīti no personāžu puses. Izjūtu gamma ir plaša — kaisle un mīlestība, nodevība un greizsirdība, naids un atriebība, spēja mainīties un piedošanas māksla. Visvairāk tieši pēdējās īpašības dēļ romānu ir vērts lasīt.