Joomla!Smilšu grāmata

Par izcilo un reizē noslēpumaino argentīniešu rakstnieku Horhi Luisu Borhesu (1899–1986) ikviens var kaut ko bilst un teju vai uzskata viņu par savu padomdevēju. Tomēr uz jautājumu: ko tieši jūs esat lasījis?
 Cena 7.87 Eur  pirkt

Marijas Magdalēnas evaņģēlijs

Pēdējos gados stāsts par Isu Nacarieti un Mariju Magdalēnu kļuvis par neskaitāmu vairāk un mazāk sensacionālu publikāciju tēmu. Šī grāmata, tāpat kā lielākā daļa citu, ir fantāzijas auglis.
 Cena 7.31 Eur  pirkt

Seta slepkavas

Amerotkī kungs, faraona galvenais tiesnesis, šķetina slepkavības lietu. Jauns, ambiciozs rakstvedis Ipumers, kas šķietami iemīlējies ietekmīga ģenerāļa meitā un cerējis uz saderināšanos, tagad kļuvis par slepkavības upuri.
 Cena 7.31 Eur  pirkt

Mijkrēšļa sardze

Fantāzijas žanra klasika. Kaut arī daudzi galvenie varoņi apveltīti ar pārdabiskām spējām, būtībā viņi ir tādi paši cilvēki kā mēs – ar visām cilvēciskajām vērtībām, tikumiem un netikumiem. Viņus nomoka tās pašas ētiskās problēmas. Katrā no viņiem lasītājs spēs ieraudzīt kaut daļiņu no sevis paša... Sergejs Lukjaņenko (1968) ir viens no mūsdienu ievērojamākajiem zinātniskās fantastikas rakstniekiem. 25 grāmatu autors, kuras tulkotas vairāk nekā 20 pasaules valodās, tostarp arī esperanto.
 Cena 0.64 Eur  pirkt

Frankenšteins jeb jaunais Prometejs

Pirmo reizi latviešu valodā pasaules slavenais un popkultūrā plaši pazīstamais stāsts par Frankenšteinu.
 Cena 3.11 Eur  pirkt

Patiesība vai meli...

Kas notiktu, ja jūsu ģimene, draugi un paziņas zinātu, ko jūs par viņiem patiesībā domājat... Gerija uzraksta atvadu vēstules visiem, kurus pazīst, nevairoties patiesības.
 Cena 3.66 Eur  pirkt

Justīne jeb tikumības nedienas

Franču rakstnieka marķīza de Sada idejas par mīlestību un seksu šokēja tā laika sabiedrību.

Žēlsirdīgās

“Žēlsirdīgās” ir Federiko Andahazi otrais romāns, kurā intrigu aizsāk dvīnes Kolete un Babete Legrānas, labi pazīstamas visā Eiropā ar savu skandalozo un izaicinošo uzvedību laikmetā, kurā valda tik daudz aizspriedumu. Taču aiz viņu bezbēdīgās ārišķības patvēries kāds noslēpums. Klīst leģenda, ka pastāv arī trešā Legrāna, Anete, kas neskaidru iemeslu dēļ sabiedrībā nerādās.
 Cena 4.58 Eur  pirkt

Atēnu vēstnesis

Vai senie grieķu dievi ir pavisam pametuši savas zemes? Varbūt viņi turpina spēlēties ar cilvēkiem sev vien zināmā veidā? Mīlestība, nodevība, noziegums...Skaistā Grieķija vilina ar savu noslēpumu, pagātni un kaislībām.
 Cena 1.29 Eur  pirkt

Kurska grimst!

Patiess stāsts par krievu atomzemūdenes nogrimšanu Melna, spoža, skaista kā mākslas darbs, Kurska bija Krievijas flotes lepnums.
 Cena 1.93 Eur  pirkt