Joomla!Inga Lindstrēma "Sandbergenas burvība"

Inga Lindstrēma (īstajā vārdā Kristiāna Zadlo) ir viena no pazīstamākajām romantisko stāstu autorēm. Pēc viņas scenārijiem tapušas neskaitāmas filmas un seriāli, kas kā "otrdienas romantiskie vakari" labi pazīstami arī LNT skatītājiem Latvijā. Kādā no saviem ikrīta jūras braucieniem Magnuss Sandbergenas pludmalē pamana bezsamaņā guļošu sievieti. Atgūstot samaņu, atklājas, kā jaunā sieviete neatceras pilnīgi neko - ne savu vārdu, ne to, kur agrāk dzīvoja. Tomēr, kādas iekšējās balss mudināta, viņa nolemj sākt jaunu dzīvi, ne meklēt bijušo. Arī Magnusu pamazām apbur jaunā Sandbergenas iemītniece... Vai pagātne izrādīsies spēcīgāka par jauno mīlestību? Un vai nelielās Sandbergenas burvība spēs nostāties pret lielo biznesa pasauli?    
 Cena 5.49 Eur  pirkt

Džila Lūisa "Baltais delfīns"

"Baltais delīns ir zīme, ka mamma kaut kur ir..." Rakstniece Džila Lūisa grāmatā "Baltais delfīns" iedvesmo lasītājus kaut kam nezināmam un vēl neizjustam... Tikko iepzinušies, Kera un Fēlikss nevar viens otru ciest. Taču, pludmalē atraduši ievainotu delfīnu mazuli, viņi nešauboties sāk sadarboties, lai to glābtu. Kļuvuši par draugiem, viņi apņemas atklāt patiesību, kāpēc pazuda Keras mātes, kā arī cīnīties par tuvējā rifa aizsardzību. Taču ietekmīgi ļaudis nevēlas, lai viņiem tas izdotos. Kā lai Kera un Fēlikss panāk, ka viņos ieklausās, ja visi ir pret viņiem? "Sirdi pacilājoša lasāmviela." (Laikraksts The Big Issue)
 Cena 7.31 Eur  pirkt

Mērija H. Klārka "Atceries mani"

Jau vairākus gadus Erisa, veiksmīga advokāta Ādama Nikolasa sieva, vaino sevi dēliņa Bobija traģiskajā nāvē. Šie pārmetumi un atsvešinātība draud izjaukt Erisas un Ādama laulību. Tomēr pēc meitiņas Hannas piedzimšanas viss šķiet mainījies uz labo pusi. Viņi noīrē vasarnīcu senajā "jūrnieku ligzdā" Keipkodā, kas bagāta ar romantiskām leģendām. Un tad Erisas ikdienu sāk aptumšot mistiski, baisi notikumi.
 Cena 9.14 Eur  pirkt

Viljams Vilkijs Kolinss "Sieviete baltā"

Volters Hārtraits, divdesmit astoņus gadus vecs zīmēšanas skolotājs, satiek sievieti, kas ģērbusies viscaur baltā. Viņu ieinteresē tās noslēpumainais raksturs, bet viņš pat nenojauš, kā pēc šīs tikšanās mainīsies viņa dzīve. Kādēļ cilvēki baidās no šīs sievietes? Un kādēļ daži pat izvairās pieminēt viņas vārdu? Viljama Vilkija Kolinsa romāns "Sieviete baltā" pirmo reizi tika publicēts 1860. gadā un guva sensacionālus panākumus. Romāns pēc 150 gadiem joprojām spēj ieinteresēt un aizraut lasītājus visā pasaulē. Tas ir piedzīvojis vairākas ekranizācijas - gan mēmā, gan skaņas kino.      
 Cena 12.62 Eur  pirkt

Teātra romāns

“Teātra romānā”, ko var uzlūkot par M. Bulgakova (1891−1940) autobiogrāfiskām piezīmēm, parādīti 20. gadsimta 20. gadu Maskavas māksliniecisko aprindu tikumi.
 Cena 4.58 Eur  pirkt

Četru tiesa

Stāstā par “Četru tiesu” atspoguļoti trīs bagāti eiropieši ― Žoržs Manfreds, Leons Garsija un Reimonds Poikarts, kas brīvi apgrozās augstākajās aprindās, tomēr, spējīgi uz pārliecinošu maskēšanos un brīnišķīgu aktierspēli, var atrasties gan Londonas nomalēs, gan kafejnīcās Parīzē vai Romā. Kā Dimā Trīs musketieri, tie nolīgst ceturto un, liekot lietā brīnišķīgi izplānotu taktiku un priekšzīmīgu iekļaušanos laikā, ir soli priekšā policijai un nekad nekļūdās savu nosprausto uzdevumu izpildē.
 Cena 3.66 Eur  pirkt

Esiet sveicinātas, skumjas

Fransuāza Sagāna (1935-2004) ir ievērojama 20gs.franču dramaturģe, kinoscenāriju autore un romāniste. Kad 1953.gada vasarā meiteni padzina no klostera skolas, viņa septiņu nedēļu laikā sarakstīja savu pirmo darbu “Esiet sveicinātas skumjas”, kas līdz ar grāmatas publicēšanu iekaroja popularitāti un ir tulkots daudzās valodās.
 Cena 3.66 Eur  pirkt

Jātnieks bez galvas

Šis romāns balstīts uz vēsturiskiem notikumiem: pagājušā gadsimta 50. gadu Teksasa zaudējusi neatkarību un spiesta dzīvot ASV pakļautībā. Ne mazāku magnētisko spēku slēpj sižets, kuru autors prot vērpt grodu ar apskaužamu prasmi, spilgti kolorētie tēli un atturīgie, bet iedarbīgie dabas zīmējumi.
 Cena 3.86 Eur  pirkt

Zudušo laiku meklējot

Franču rakstnieka Marsela Prusta (1871-1922) slavenais romāns ir septiņu romānu cikls, ko autors ir rakstījis 13 gadu garumā, laika posmā no 1913-1927.g.
 Cena 9.14 Eur  pirkt

Pusnakts bērni

Romāns “Pusnakts bērni” ir ģimenes sāga, kurā atainojas veselas nācijas likteņi.
 Cena 15.36 Eur  pirkt